Goodiebag.nu


- Lumene ansiktscreme
- Tester på Gliss Shampoo
- En gratis film från Headweb
- Rabattkod på junkyard
Detta fick jag hemskickat gratis i en snygg kasse, från goodiebag.nu. Oavsett innehåll så är det alltid så lyxigt att kunna gå ner till posten och hämta ut grejer utan kostnad. Inte första gången jag får något hemskickat, dock var det min första goodiebag. Alltid spännande med något man aldrig tagit del av tidigare.
Vill du också ha en goodie?
Då går du in på goodiebag.nu och registerar dig på deras hemsida. När du gjort det så väljer du vilken/vilka produkter du vill ha hemskickat. När du tagit emot din gåva, då loggar du in och sätter betyg på produkten/produkterna. Vill man, så blir du också "hundra" genom att fylla i frågeformulär kring dig själv. Detta leder i sin tur till att du blir erbjuden fler och finare produkter.
Svårare än så är det inte!
Men åhh, så tråkigt. Hoppas det går bra för henne :(<3
Jo, allt är fint.
Men så hemskt .. :(
Hoppas verkligen det blir bra sen <3
Planer för imorgon?:)
Nice blogg
Precis..<3
Okej, det lät mysigt :)
Själv ska vi åka poch hälsa på farmor & farfar :)
Fin blogg:-)
sv: kan jag tänka mig :)
Jodå, den avr ehtl okej:)
Hur vad din dag??:)
Åhh det låter ju jättekul :D
Jag vet, vrukar bli så för mig...^^
Hmm det lät inte så bra ..:)
Precis. Jag har råkat ut för de där falska vännerna ett antal gånger. Men jag orkar inte rby mig längre. Har 2 underbara bästavänner som jag aldrig kommer släppa. Dom är riktiga ! :)
fin blogg du har! :D
Precis, utan dom klarar man nästan ingenting:)
Åh kul :)
sv: yes :)
Tror ärligt talat jag inte skulle klara utan allt stöd jag får av mina vänner. Skulle vara på botten forever..
joo..tur att jag tog mig upp iallafall :)
aa okej :)
>Precios.)
WOW, vilken lyx! =) Och du har inte betalat minsta lilla för något av det?